Prevnext (2.0.9) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Node
cs: Uzly

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
