Prevnext (2.0.9) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Node
et: Postitus

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist
