Prevnext (2.0.9) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Node
gl: Nodo

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información
