Prevnext (2.0.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Node
gu: નોડ

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
