Prevnext (2.0.9) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Content
hi: सामग्री

en: Node
hi: नोड

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में
