Prevnext (2.0.9) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Other
hr: Ostalo

en: About
hr: Opis
