Prevnext (2.0.9) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Node
hu: Tartalom

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás
