Prevnext (2.0.9) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
