Prevnext (2.0.9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Node
ku: گرێ

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
