Prevnext (2.0.9) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Node
lv: Mezgls

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
