Prevnext (2.0.9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus
