Prevnext (2.0.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Node
pl: Węzeł

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie
