Prevnext (2.0.9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Content
ru: Содержимое

en: Node
ru: Материал

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация
