Prevnext (2.0.9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Node
sk: Uzol

en: Other
sk: Ostatné

en: About
sk: Informácie o
