Prevnext (2.0.9) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: About
sl: O modulu
