Prevnext (2.0.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Content
tr: İçerik

en: Node
tr: Düğüm

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
