Prevnext (3.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Bundle
fr: Paquet d'Entité
