Prevnext (3.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg
