Prevnext (3.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Bundle
ru: Подтип сущности
