Price (2.0.0) - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Price
sk: Cena

en: About
sk: Informácie o

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Currencies
sk: Meny

en: Available currencies
sk: Dostupné meny

en: currency
sk: mena

en: %title must be a number.
sk: %title musí byť číslo.

en: Add currency
sk: Pridať menu

en: Field types
sk: Typy polí

en: Numeric code
sk: Číselný kód

en: currencies
sk: meny

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Administer currencies
sk: Spravovať meny

en: currency from @field_name
sk: mena z @field_name

en: Manage your currencies.
sk: Spravovať vlastné meny.

en: Fraction digits
sk: Číslice zlomku

en: Default price formatter settings
sk: Nastavenie predvoleného formátovača cien

en: Strip trailing zeroes after the decimal point
sk: Odstránenie núl za desatinnou čiarkou

en: The number of digits after the decimal sign.
sk: Počet číslic za desatinným znakom.

en: The currency code must consist of three uppercase letters.
sk: Kód meny musí pozostávať z troch veľkých písmen.

en: The currency code is already in use.
sk: Kód meny sa už používa.

en: The numeric code must consist of three digits.
sk: Číselný kód musí pozostávať z troch číslic.

en: The numeric code is already in use.
sk: Číselný kód je už používaný.

en: Saved the %label currency.
sk: %label mena bola uložená.

en: All currencies have already been imported.
sk: Všetky meny už boli importované.

en: Strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Odstrániť koncové nuly za desatinnou čiarkou.

en: Formatted price
sk: Formátovaná cena

en: Imported the selected currencies.
sk: Vybrané meny boli importované.

en: Calculated price formatter settings
sk: Nastavenia formátovača vypočítaných cien

en: The three digit code, as defined by <a href=":url" target="_blank">ISO 4217</a>.
sk: Trojmiestny kód podľa definície <a href=":url" target="_blank">ISO 4217</a>.

en: Stores a decimal number and a three letter currency code.
sk: Ukladá desatinné číslo a trojpísmenový kód meny.

en: number from @field_name
sk: číslo z @field_name

en: Do not strip trailing zeroes after the decimal point.
sk: Za desatinnou čiarkou neodstraňovať koncové nuly.

en: %title must be higher than or equal to %min.
sk: %title musí byť vyšší alebo rovný %min.

en: %title must be lower than or equal to %max.
sk: %title musí byť nižší alebo rovný %max.

en: Price field settings
sk: Nastavenia cenového poľa

en: If no currencies are selected, all currencies will be available.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne meny, budú k dispozícii všetky meny.

[ctx: Validation]
en: Currency
sk: Mena

en: The currency %value is not valid.
sk: Mena %value nie je platná.

en: The currency %value is not available.
sk: Mena %value nie je k dispozícii.

en: Add custom currency
sk: Pridať vlastnú menu

en: Adjustment types
sk: Typy úprav cien

en: Adjustment type
sk: Typ úpravy ceny

en: Currency display
sk: Zobrazenie meny

en: Symbol (e.g. "$")
sk: Symbol (napr. "$")

en: Currency code (e.g. "USD")
sk: Kód meny (napr. "USD")

en: Currency display: @currency_display.
sk: Zobrazenie meny: @currency_display.

en: Intl library
sk: Intl knižnica

en: Allow negative prices
sk: Povoliť negatívne ceny
