Price (2.0.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: None
ja: なし

en: Number
ja: 数値

en: Country
ja: 国

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Price
ja: 価格

en: About
ja: アバウト

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Currencies
ja: 通貨

en: Symbol
ja: 通貨記号

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Numeric code
ja: 数字コード

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Manage your currencies.
ja: 通貨を管理します。

en: Default price formatter settings
ja: デフォルトの価格フォーマッター設定

en: The number of digits after the decimal sign.
ja: 小数点以下の桁数。

en: The currency code must consist of three uppercase letters.
ja: 通貨コードは3文字の大文字アルファベットで構成してください。

en: The currency code is already in use.
ja: 通貨コードはすでに使用されています。

en: The numeric code must consist of three digits.
ja: 数字コードは3桁の数字で構成してください。

en: The numeric code is already in use.
ja: 数字コードはすでに使用されています。

en: Saved the %label currency.
ja: 通貨「%label」を保存しました。

en: All currencies have already been imported.
ja: すべての通貨をインポートしました。

en: Imported the selected currencies.
ja: 選択した通貨をインポートしました。
