Price (2.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: None
sv: Ingen

en: Number
sv: Tal

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Add
sv: Lägg till

en: Price
sv: Pris

en: About
sv: Om

en: Currency code
sv: Valutakod

en: currency
sv: valuta

en: %title must be a number.
sv: %title måste vara ett nummer.

en: Field types
sv: Fälttyper
