Price (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj
