Price (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Price
cy: Pris

en: Plain
cy: Plaen
