Price (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Country
eo: Lando

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu
