Price (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: Currency
tr: Para birimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Add
tr: Ekle

en: Price
tr: Fiyat

en: Plain
tr: Sade

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Field types
tr: Alan tipleri
