Price (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Plain
ug: ئاددى
