Price (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Number
vi: Số

en: Country
vi: Quốc gia

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Price
vi: Giá

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: Symbol
vi: Ký hiệu

en: currency
vi: tiền tệ
