Price (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar
