Price (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Currency
ca: Moneda

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Price
ca: Preu

en: Plain
ca: Pla

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Currencies
ca: Monedes

en: currency
ca: moneda

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: currencies
ca: divises
