Price (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Currency
cs: Měna

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: Country
cs: Země

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Price
cs: Cena

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Field types
cs: Typy polí

en: Numeric code
cs: Číselný kód
