PriceSpider (3.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Bundle
es: Paquete

en: Account ID
es: ID de cuenta

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
