PriceSpider (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Other
de: Weitere

en: Key
de: Schlüssel

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Bundle
de: Subtyp

en: Account Number
de: Kontonummer

en: Config ID
de: Konfigurations-ID
