PriceSpider (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Other
gl: Outro

en: Key
gl: Clave

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
