Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Links
it: Collegamenti

en: Maximum age
it: Età massima

en: Configuration
it: Configurazione

en: Cache settings
it: Impostazioni cache

en: Entity
it: Entità

en: Not available
it: Non disponibile

en: Print
it: Stampa

en: Forever
it: Per sempre

en: no caching
it: nessun metodo di cache

en: The maximum time this block may be cached.
it: Il massimo di tempo per cui questo blocco può essere cachato.
