Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Links
oc: Ligams

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Entity
oc: Entitat

en: Not available
oc: Pas disponible

en: Print
oc: Impression
