Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.0.3) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Maximum age
nl: Maximale leeftijd

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Send to printer
nl: Naar de printer sturen

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
nl: Schakelt automatisch de printfunctie van de browser in voor het tonen van de printvriendelijke versie.

en: Cache settings
nl: Cache-instellingen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Print
nl: Afdrukken

en: Links area
nl: Linkvak

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: PDF generation tool
nl: PDF-generatie hulpprogramma

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
nl: Deze optie selecteert de PDF tool die gebruikt wordt door deze module om de PDF versie te genereren.

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Choose the paper size of the generated PDF.
nl: Selecteer het papierformaat voor de gegenereerde PDF.

en: Page orientation
nl: Pagina oriëntatie

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
nl: Selecteer de pagina oriëntatie voor de gegenereerde PDF.

en: Close window after sending to printer
nl: Sluit het venster nadat de gegevens naar de printer zijn gestuurd

en: Forever
nl: Voor altijd

en: Printer-friendly URLs list in system pages
nl: Printvriendelijke URL-lijst in systeempagina's

en: Enabling this option will display a list of printer-friendly destination URLs at the bottom of the page.
nl: Inschakelen van deze optie plaatst een lijst van printervriendelijke URL's aan de onderkant van de pagina.

en: no caching
nl: geen caching

en: The maximum time this block may be cached.
nl: De maximale tijd dat dit blok gecached kan worden.
