Printer and PDF versions for Drupal 8+ (2.1.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Links
ja: リンク

en: Maximum age
ja: 最大年

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Cache settings
ja: キャッシュの設定

en: Entity
ja: エンティティ

en: Not available
ja: 利用不可

en: Print
ja: 印刷

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Forever
ja: 無期限

en: no caching
ja: キャッシングなし

en: The maximum time this block may be cached.
ja: このブロックがキャッシュされる最長時間。
