Printer and PDF versions (3.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Maximum age
id: Umur maksimum

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Cache settings
id: Pengaturan cache

en: Entity
id: Entitas

en: Not available
id: Tidak tersedia

en: Page size
id: Ukuran halaman

en: Print
id: Cetak
