Printer and PDF versions (3.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Links
hr: Poveznice

en: Maximum age
hr: Maksimalna dob

en: Configuration
hr: Postavke

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Print
hr: Ispis
