Printer and PDF versions (3.0.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Links
vi: Các liên kết

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Send to printer
vi: Gửi đến máy in

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
vi: Tự động gọi tính năng in ấn của trình duyệt web khi bản in được trình bày.

en: Cache settings
vi: Các thiết lập bộ đệm

en: Not available
vi: Không có sẵn

en: Print
vi: In

en: Links area
vi: Các liên kết đi kèm

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: PDF generation tool
vi: công cụ xuất ra PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
vi: Tùy chọn này chọn công cụ xuất PDF được dùng để tạo phiên bản PDF.

en: Paper size
vi: Khổ giấy

en: Choose the paper size of the generated PDF.
vi: Chọn khổ giấy cho PDF được tạo ra

en: Page orientation
vi: Hướng giấy

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
vi: Chọn hướng giấy cho PDF được tạo ra
