Printer and PDF versions (3.1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Maximum age
el: Μέγιστη ηλικία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Cache settings
el: Ρυθμίσεις λανθάνουσας μνήμης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Bundle
el: Ομάδα
