PrintFriendly & PDF (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Email
et: E-kiri

en: Features
et: Omadused

en: Print
et: Prindi

en: Image style
et: Pildi stiil
