PrintFriendly & PDF (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Images
km: រូបភាព

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
