PrintFriendly & PDF (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Email
ro: email

en: Features
ro: Caracteristici

en: Print
ro: Printare

en: Image style
ro: Stil imagine
