PrintFriendly & PDF (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Teaser
ar: موجز

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Features
ar: الخصائص

en: Print
ar: الطباعة

en: Image style
ar: نمط الصورة
