PrintFriendly & PDF (8.x-3.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Images
ms: Imej-imej

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: Print
ms: Cetakkan

en: Image style
ms: Stail imej
