PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Teaser
hr: Mamac

en: Email
hr: E-pošta

en: Features
hr: Značajke

en: Print
hr: Ispis

en: Image style
hr: Stil slike
