PrintFriendly & PDF (8.x-3.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Teaser
sv: Ingress

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Email
sv: E-post

en: Features
sv: Funktioner

en: Page header
sv: Sidhuvud

en: Print
sv: Utskrift

en: Image style
sv: Stilmall för bild
