PrintFriendly & PDF (8.x-3.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Email
da: E-mail

en: Print
da: Udskriv

en: Image style
da: Billedformat
